Tisztelt Pálházi Lakosok !

Sajnálatos módon az utóbbi időszakban megszaporodott településünkön az illegális szemétlerakás.

Leginkább az a jellemző, hogy a közterületen lévő szelektív hulladék-lerakó helyek mellett helyezik el az otthon összegyűjtött és zsákokba pakolt – sok esetben különböző veszélyes hulladékot is magába foglaló – szemetet. Az ilyen felelőtlen magatartás, súlyosan veszélyezteti környezetünket minden szempontból. Azzal a kéréssel fordulok Önökhöz, hogy segítsenek nekünk abban, hogy az ilyen eseteket megakadályozzuk, valamint az elkövetőkkel szemben hatékonyan lépjünk fel és a megfelelő szankciót tudjuk alkalmazni velük szemben. Kérek mindenkit, akinek ilyen eset a tudomására jut, azt haladéktalanul jelezze felém, valamint az Önkormányzat felé, akár fényképfelvételt is csatolva.

A bejelentő adatait a jogszabályoknak megfelelően kezeljük.

Óvjuk meg közösen településünk tisztaságát !

Segítő együttműködésüket előre is köszönöm !

Tisztelettel :      Szebeni Endre

polgármester