line
line
hétfő, 27 február 2017 14:32

Tisztelt Pálházi Lakosok ! Kiemelt

Értékelés:
(0 szavazat)

Tisztelt Pálházi Lakosok !

 

Sajnálatos módon az utóbbi időszakban megszaporodott településünkön az illegális szemétlerakás.

Leginkább az a jellemző, hogy a közterületen lévő szelektív hulladék-lerakó helyek mellett helyezik el az otthon összegyűjtött és zsákokba pakolt - sok esetben különböző veszélyes hulladékot is magába foglaló - szemetet. Az ilyen felelőtlen magatartás, súlyosan veszélyezteti környezetünket minden szempontból. Azzal a kéréssel fordulok Önökhöz, hogy segítsenek nekünk abban, hogy az ilyen eseteket megakadályozzuk, valamint az elkövetőkkel szemben hatékonyan lépjünk fel és a megfelelő szankciót tudjuk alkalmazni velük szemben. Kérek mindenkit, akinek ilyen eset a tudomására jut, azt haladéktalanul jelezze felém, valamint az Önkormányzat felé, akár fényképfelvételt is csatolva.

A bejelentő adatait a jogszabályoknak megfelelően kezeljük.

Óvjuk meg közösen településünk tisztaságát !

Segítő együttműködésüket előre is köszönöm !

 

 

Tisztelettel :      Szebeni Endre

                           polgármester

No images found.